TP-LINK Deco E4 2db Mesh rendszer AC1200
28.271 Ft

Külső raktárból 1 munkanapon belül

Kosárba teszem
16.615 Ft

Külső raktárból 1 munkanapon belül

Kosárba teszem
LINKSYS Switch LGS108-EU 8-Port Gigabit üzleti, asztali
11.301 Ft

Külső raktárból 1 munkanapon belül

Kosárba teszem
LINKSYS Switch LGS105-EU 5-Port Gigabit üzleti, asztali
8.441 Ft

Külső raktárból 1 munkanapon belül

Kosárba teszem
3.802 Ft

Külső raktárból 1 munkanapon belül

Kosárba teszem
127.057 Ft

Rendelésre, 5-10 munkanapon belül

Kosárba teszem
24.010 Ft

Rendelésre, 5-10 munkanapon belül

Kosárba teszem
MERCUSYS Router AC1200 Dual Band Gigabit (AC12G)
11.385 Ft

Külső raktárból 1 munkanapon belül

Kosárba teszem
TP-LINK UH400 4portos USB 3.0 hub
5.696 Ft

Rendelésre, 5-10 munkanapon belül

Kosárba teszem
MikroTik 1m SMA-Male to SMA-Male kábel
2.989 Ft

Rendelésre, 5-10 munkanapon belül

Kosárba teszem
MikroTik S-85DLC05D SFP modul
6.579 Ft

Rendelésre, 5-10 munkanapon belül

Kosárba teszem
MikroTik SFP modul 1.25G SM 20km 1310nm
8.751 Ft

Rendelésre, 5-10 munkanapon belül

Kosárba teszem
MikroTik SFP+ 3m DAC kábel
14.126 Ft

Rendelésre, 5-10 munkanapon belül

Kosárba teszem
MikroTik SFP+ 1m DAC kábel
10.955 Ft

Rendelésre, 5-10 munkanapon belül

Kosárba teszem
MikroTik wAP RBwAP2nD 2,4GHz Vezeték nélküli Access Point
16.219 Ft

Rendelésre, 5-10 munkanapon belül

Kosárba teszem
MikroTik RBPOE Passzív POE tápfeladó
2.121 Ft

Rendelésre, 5-10 munkanapon belül

Kosárba teszem